Thu

Oct

21

DELEGATE'S CUP

Houston Polo Club - sf

9:15 PM UTC

BCI/CW Petroleum

Vintage Polo

Thu

Oct

21

DELEGATE'S CUP

Houston Polo Club - sf

10:15 PM UTC

Bearsden/Plank Companies

Rocking P

Fri

Oct

22

NATIONAL PRESIDENT'S CUP

New Bridge Polo & Country Club - sf

Time TBA

Broken Taco

LBL

Fri

Oct

22

NATIONAL PRESIDENT'S CUP

New Bridge Polo & Country Club - sf

8:00 PM UTC

UN-STA-BLE

Skaneateles

See All Hide
WATCH NOW: Live Coverage of
WATCH NOW: Live Coverage of

Thu

Oct

21

DELEGATE'S CUP

Houston Polo Club - sf

9:15 PM UTC

BCI/CW Petroleum

Vintage Polo

Thu

Oct

21

DELEGATE'S CUP

Houston Polo Club - sf

10:15 PM UTC

Bearsden/Plank Companies

Rocking P

Fri

Oct

22

NATIONAL PRESIDENT'S CUP

New Bridge Polo & Country Club - sf

Time TBA

Broken Taco

LBL

Fri

Oct

22

NATIONAL PRESIDENT'S CUP

New Bridge Polo & Country Club - sf

8:00 PM UTC

UN-STA-BLE

Skaneateles

WATCH NOW: Live Coverage of

THE LATEST

NEWS

I/I TOURNAMENT SEASON - WEEK 4 RESULTS

Mar 07, 2017 4:43 PM

SHARE
ii logo

Western Interscholastic Open Preliminary I Winners: Maui JV

Left to Right: Gavin Marshman, Maika Panzarini, Carmen Sauer, Kaya Acker
L to R: Gavin Marshman, Maika Panzarini, Carmen Sauer, Kaya Acker.

Host site: Central Coast Polo Club in Los Osos, California.
Participating Teams: Maui JV, Horse Park, OC Polo Club, South Bay.

Western Interscholastic Open Preliminary II Winners: Poway

L to R: Niki Mobtaker, Ian Schnoebelen, Maddie Graydon, Andrew Scott and Coach Parker Scott.
L to R: Niki Mobtaker, Ian Schnoebelen, Maddie Graydon, Andrew Scott and Coach Parker Scott.

Host site: Celebrity Ranch in Hemet, California.
Participating Teams: Poway, San Diego A, Poway JV, San Diego B.

Central Interscholastic Open Preliminary Winners: Willow Bend

L to R: Clark Mayer, Max Beuck, Olivia Uechtritz, Daniel Waggoner.
L to R: Clark Mayer, Max Beuck, Olivia Uechtritz, Daniel Waggoner.

Host site: ERG in Brookshire, Texas.
Participating Teams: Willow Bend, Culver, Being the Change, Houston JV.

Southeastern Interscholastic Open Preliminary II Winners: Blue Water Creek

L to R: Ry Coopman, Harry Caldwell, Cissie Snow, Charlie Caldwell and Nate Berube.
L to R: Ry Coopman, Harry Caldwell, Cissie Snow, Charlie Caldwell and Nate Berube.

Host site: Atlanta Regional Polo Center in Tyrone, Georgia.
Participating Teams: Blue Water Creek, Battlefield, Blue Water Creek Polo School.

USPA

LEARN TO PLAY

Click Here
×

Online shopping is not available in your country

Find Retail Locations